top of page
  • Amathyst Privilage Living

וילת החלומות של רמת השרון

עודכן: 17 בדצמ׳ 2019

ברובע המבוקש של רמה"ש מוקם פרויקט מגורים ייחודי, עם 2 פנטהאוזים מרווחים במיוחד על כל הקומה ו-2 דירות גן מפנקות במרחק נגיעה מתל אביב. למתעניינים כדאי להזדרז: רק ארבע משפחות יזכו לחיות את החלום.


למצוא דירת יוקרה צמודת קרקע באחת הערים שסביב תל אביב, כזו שתהיה שקטה מספיק אבל גם קרובה מספיק אל מרכז העצבים - זו משימה מאוד לא טריוויאלית בשנים האחרונות. עתודות הקרקע הולכות ואוזלות, ואילו פרויקטי התמ"א למיניהם מתמקדים דווקא בהוספה של קומות והתחדשות הבנין. פרויקט נדיר ברמת השרון, אשר מציע ארבע דירות יוקרה בלבד, מגשים את החלום במלואו.

הפרויקט הוא מעין וילה עירונית, אשר נבנית בסגנון אדריכלי ייחודי. היא מחולקת לארבע דירות מפוארות במיוחד בבנין מעוצב ויקרתי, לכל אחת מהן 2 חניות פרטיות ומחסן צמוד. את קומת הקרקע תופסות שתי דירות גן עם מרתף שיכול לתפקד כיחידה נפרדת לחלוטין, עם כניסה נפרדת וגינה פרטית מרווחת. מעליהן ניצבים שני פנטהאוזים מרווחים בני מפלס אחד. סגנון הבנייה ואופן החלוקה מספקים חוויית מגורים אינטימית עם מפרט מוקפד, חדשני וגמיש לצרכי הדיירים.
הפרויקט הינו ברחוב תרשיש 18, סמטה שקטה ברובע הדר המבוקש ברמת השרון. זהו רחוב ללא מוצא, הממוקם במרחק הליכה קצרצרה מלב העיר וממרכזי הבילוי והפנאי שלה. הוא קרוב לעורקי התחבורה הראשיים וליציאות מרמת השרון, כך שגם תל אביב במרחק נגיעה - רק בלי ההמולה האופיינית לה.


מוסדות חינוך איכותיים, ואפילו תותים

רמת השרון, שבקרוב תחגוג מאה שנים לעלייתה לקרקע, הוכרזה כעיר רק בתחילת המילניום הנוכחי. מבחינות רבות, למרות מספר התושבים ההולך וגדל, גם כעת היא מצליחה לשמור על צביון המושבה המיוחד שלה. כך, במקום הצפיפות העירונית שמאפיינת את שאר הערים בחתך גוש דן הרצליה, ברמת השרון אפשר למצוא בעיקר מבנים נמוכים ושטחים ירוקים.

אחד האזורים המבוקשים בעיר הוא רובע הדר הקלאסי והמתחדש. שמו של הרובע הוא מזכרת נעימה מהפרדסים שפעם היו כאן. תות שדה מרמת השרון, הנזכר בקלאסיקה שחיברה נעמי שמר למשה בקר, אפשר עדיין לקטוף בסביבה בעונה הנכונה.

רובע הדר גובל בסוקולוב, הרחוב הראשי של העיר, וחוצה גם את אוסישקין. כך הוא מקיף את המרכז המסחרי של רמת השרון, אך מבלי לוותר על השקט והשלווה בשאר חלקי השכונה. מבחינה קהילתית, ברובע נמצאים כמה מבתי הספר והגנים האיכותיים באזור כולו. בין הרחובות והסמטאות הוצבו גינות שעשועים רבות וכן מרכזי תרבות. כל אלה מקנים לו בעקביות ציונים גבוהים במדדי השכונות.


דירות הגג והגן

הפרויקט מכיל כאמור שתי דירות גן. הראשונה שבהן כוללת שטח בנוי של 235 מ"ר - 89 מהם בקומת המרתף אשר לה כניסה נפרדת, ו-146 בקומת הקרקע. שטחה של הגינה הפרטית הוא 129 מ"ר + חצר אנגלית של 6.5 מ"ר בצד קומת המרתף.

דירת הגן השנייה כוללת 239 מ"ר שטח בנוי: 130 מ"ר בקומת הקרקע, 24 מ"ר במרפסת קומת הקרקע ו-85 מ"ר בקומת המרתף. שטח הגינה הפרטית הוא 133 מ"ר + חצר אנגלית של 16.5 מ"ר.

אשר לפנטהאוזים, אלה רחבי ידיים במיוחד: 297 ו-291 מ"ר, מתוכם מרפסת של 65 מ"ר ו-78 מ"ר בהתאמה. היחידות בפרויקט נמכרות תמורת החל מ-6,700,000 שקלים.

רמה בפני עצמה

את התכנון האדריכלי של הווילה מוביל נבות רובין ארכיטקטורה, משרדם של טל נבות ושלומית רובין המתמחים במגוון סוגי אדריכלות ומתמקדים בבנייה פרטית, התחדשות עירונית, מבנים לשימור, מלונות ועוד. המשרד מעורה בזירת הארכיטקטורה הקלאסית והעכשווית בארץ ובעולם ומשתמש בטכנולוגיות חדישות. הוא מספק פתרונות קצה לקצה ויוצר אדריכלות בעלת משמעות כפולה, הן תפקודית והן אסטטית, תוך הקפדה על הסביבה ויצירת מארג עירוני שלם.

בתכנון הפנים של הדירות הושם דגש על יצירת חללים מרווחים זורמים ומוארים בעלי תקרות גבוהות תוך שמירה על גמישות תכנונית ובניית מפרט בסטנדרט גבוה.


מאחורי הפרויקט עומדות שתי חברות יזמיות - א.מ.אמטיסט ופסגות גבעתיים - המתמחות בייזום, השקעות, השבחה ושימור מבנים. לשתי החברות ניסיון עשיר בתחום המגורים בדגש על אזורי ביקוש, והן מחויבות למצוינות, חשיבה יצירתית ותכנון מוקפד תוך מתן שירות אישי ומסור לכלל הלקוחות. מבחירת האדריכלים, דרך המפרט העשיר וההשקעה ועד ליחס האישי, נחושות היזמיות ליצור חוויית מגורים מושלמת.

בפרויקט תרשיש 18 חברו שתי היזמיות זו לזו, כדי להגשים את חלום המגורים האולטימטיבי ברמת השרון.

בני המזל שיאכלסו את ארבע היחידות יזכו לחיות יום-יום את החלום.66 צפיות0 תגובות

コメント


bottom of page